| General | |
| Model procesora | Intel® Core™ i5-1334U Prozessor (12M Cache, bis zu 4.6 GHz) |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Oprogramowanie | |
| Oprogramowanie przed instalacją | 1-miesieczna wersja testowa dla nowych klienci Microsoft® 365 |
| Wyświetlacz | |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 px |
| Typ wyświetlacza | Non Glare |
| Format obrazu | 16:10 |
| Procesor | |
| Typ procesora | Core i5 |
| Liczba rdzeni procesora | 10-Core |
| Pamięć | |
| Pamięć wewnętrzna | 16 GB |
| Maksymalna pojemność pamięci | 16 GB |
| Typ pamięci wewnętrznej | DDR4 RAM |
| Grafika | |
| Rodzina adaptera graficznego | Intel® Iris® XE Graphics (if in dual-channel memory mode) |
| Karta graficzna | Intel® Iris® XE Graphics (if in dual-channel memory mode) |
| Wydajność | |
| Pozycjonowanie na rynku | Pro |
| Sieć | |
| Bluetooth | 5.1 |
| Obsługiwane pasma 3G | nie |
| Nośnik danych | |
| Interfejs HDD | SATA-600 (M.2) |
| Interfejs pamięci SSD | PCIe (NVMe) |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Gniazda pamięci | 1 x M.2 2280 SSD, PCIe Gen4x4 Interface 1 x M.2 2280 SSD, SATA/PCIe Gen3x4 Interface |
| Całkowita pojemność przechowywania | 512 GB |
| Szczegóły techniczne | |
| Lokalizacja | Niederlande / US-EN |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 1.79 cm |
| Szerokość produktu | 35.7 cm |
| Głębokość produktu | 24.59 cm |
| Waga produktu | 42979 kg |
| Bateria | |
| Technologia baterii | Lithium-Ionen (6 miesiecy gwarancji na baterie) |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | srebny / czarny |
| Materiał obudowy | aluminiowo |
| Ochrona | |
| Zabezpieczenia fizyczne | TPM 2.0 |
| Kamera | |
| Rozdzielczość głównego aparatu (kamery) | 2 Megapixel |






TERRA MOBILE 1610R i5-1334U W11P US
2 446,34 zł 0% VAT 3 009,00 zł 23% VAT










