| General | |
| Model procesora | Intel® Core™ i3-1315U Processor (10M Cache, up to 4.5 GHz) |
| System operacyjny | Windows 11 PRO Edu (STF) |
| Oprogramowanie | |
| Oprogramowanie przed instalacją | 1-miesieczna wersja testowa dla nowych klienci Microsoft® 365 |
| Wyświetlacz | |
| Rozmiar obrazu | 39.6 cm ( 15.6″ ) |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 |
| Typ wyświetlacza | Non Glare |
| Format obrazu | 16:9 |
| Procesor | |
| Typ procesora | Core i3 |
| Liczba rdzeni procesora | Hexa-Core |
| Pamięć | |
| Pamięć wewnętrzna | 32 GB |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Typ pamięci wewnętrznej | DDR4 RAM |
| Grafika | |
| Karta graficzna | Intel® UHD Graphics |
| Dysk optyczny | |
| Napędy optyczne | DVD±RW |
| Wydajność | |
| Pozycjonowanie na rynku | EDU |
| Sieć | |
| Bluetooth | 5.2 |
| Standardy Wi- Fi | WiFi 6 (802.11ax) |
| Typ interfejsu | Gigabit Ethernet |
| Nośnik danych | |
| Interfejs HDD | SATA-600 (M.2) |
| Zintegrowany czytnik kart | 6-in-1 |
| Interfejs pamięci SSD | PCIe (NVMe) |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| Gniazda pamięci | 1 x M.2 2280 SSD, SATA/PCIe Gen4x4 Interface 1 x SATA Interface ( 7mm HDD/SSD ) |
| Pojemność HDD | 1 x 1 TB – M.2 solid state – SATA |
| Nośniki | SSD M.2 |
| Całkowita pojemność przechowywania | 1 TB |
| Szczegóły techniczne | |
| Lokalizacja | US-EN |
| Podswietlana klawiatura | tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 1.97 cm |
| Szerokość produktu | 36 cm |
| Głębokość produktu | 23.9 cm |
| Waga produktu | 1.75 kg |
| Bateria | |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 6 h |
| Pozostałe funkcje | |
| Interfejs | 1 x USB A 2.0 1 x USB A 3.2 Gen 1 1 x USB A 3.2 Gen 2 1 x USB C 3.2 Gen 2 (with DP&PD support) HDMI 2.0b VGA Headphone/Microphone LAN Cardreader |
| Konstrukcja | |
| Materiał obudowy | tworzywo sztuczne |
| Ochrona | |
| Zabezpieczenia fizyczne | TPM 2.0 |
| Kamera | |
| Rozdzielczość głównego aparatu (kamery) | 1 Megapixel |





Laptop EDU Terra Mobile 1516R 15.6″ FHD i3-1315U / 32 GB / 1TB SSD / W11P STF EDU / DVD / LAN / HDMI / USB-C
3 089,43 zł 0% VAT 3 800,00 zł 23% VAT









