| Procesor | |
| L3 cache | 18 MB |
| Typ procesora | 1-CPU / Xeon UP |
| Liczba rdzeni procesora | 6-Core |
| Taktowanie procesora | 3.5 GHz |
| Liczba procesorów | 1 |
| Maksymalna liczba procesorów SMP | 1 |
| Gniazdo procesora | LGA1700 |
| Układ płyty głównej | Intel C262 |
| General | |
| Model procesora | Intel Xeon 6337P / 3.50 GHz |
| System operacyjny | Bez systemu operacyjnego |
| Wydajność | |
| Pozycjonowanie na rynku | MINISERVER |
| System operacyjny | Windows Server 2025 Windows Server 2022 Windows Server 2019 |
| Liczba kanałów | 6x SATA 6Gb/s port (4x via mini-SAS HD port) 1x M.2 NVMe PCIe x4 (2280) |
| Pamięć | |
| Pamięć wewnętrzna | 32 GB |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Typ pamięci wewnętrznej | DDR5 ECC UB RAM |
| Gniazda pamięci | 2x DDR5 PC4800, UB ECC |
| Obsługa kanałów pamięci | Dual-Channel-Memory-Architecture |
| Nośnik danych | |
| Napędy optyczne | Optional via USB (external) |
| Poziomy raid | RAID 1 |
| Liczba zainstalowanych dysków | 2 szt. |
| Wewnętrzne kieszenie na napęd | 4x 3.5″/2.5″ 2x 2.5″ |
| Całkowita pojemność przechowywania | 1920 GB |
| Interfejs pamięci SSD | SATA 6Gb/s |
| Pojemność HDD | 2x 960 GB SSD |
| Typ nośników pamięci | SSD SATA |
| Konstrukcja | |
| Certyfikaty | CE, Produkcja wedlug ISO9001 w Niemczech |
| Możliwości montowania w stelażu | standardowa obudowa |
| Obudowa | Pedestal / Mini Tower |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Zasilanie |
| Obsługa zasilania zapasowego (RPS) | Nie |
| Maksymalna moc wejściowa | 450 W |
| Ilość jednostek zasilania | 1 szt. |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100-240 V~ (Auto Full Range), 6-3 A, 50-60 Hz |
| Myszka | |
| Dołączona myszka | Optional |
| Klawiatura | |
| Rozmiar klawiatury | Optional |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | zintegrowany |
| Kontroler LAN | Intel I210-AT2 |
| Technologia okablowania | 2x 1 GbE (RJ45) |
| Pozostałe funkcje | |
| Liczba zewnętrznych wnęk na napęd | 1x PCIe 5.0 x16 @ x16 |
| Interfejs | 1x VGA 2x LAN (RJ-45) 1x Mgmt LAN 2x USB 3.2 Gen2 4x USB 3.2 Gen1 (2x front) option: 1x serial |
| Producent płyty Głównej | Asus P13R-I |
| Zdalna administracja | Tak |
| Kontroler dysku twardego | onboard-controller |
| Szczegóły techniczne | |
| Lokalizacja | Miedzynarodowo |
| Optional on-site service | 24h On-Site-Service + DMR 24h On-Site-Service + DMR + Premium |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 27 cm |
| Szerokość produktu | 20 cm |
| Głębokość produktu | 34 cm |
| Chłodzenie | |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Grafika | |
| Liczba gniazd DisplayPort karty graficznej | VGA |
| Pamięć karty graficznej podsystemu graficznego | 64 MB |
| Karta graficzna | Aspeed AST2600 |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 °C – 35 °C (Zalecenie: 20 °C – 22 °C) |
| Zalecana wilgotność względna podczas eksploatacji | 10-75% (nie kondensacyjny) |






TERRA MINISERVER G6 6337P/32/2×960
14 104,88 zł 0% VAT 17 349,00 zł 23% VAT
TERRA MINISERWERY są idealne dla małych firm lub działów, które cenią centralne zarządzanie danymi oraz współdzielenie informacji i zasobów.
Dzięki kompaktowej konstrukcji TERRA MINISERVER może być używany w każdym biurze i w każdym środowisku.
Najważniejsze cechy:
• Gniazdo Socket 1700
• Do 64 GB pamięci DDR5 UB ECC RAM
• PCIe 5.0
• Moduł zdalnego zarządzania
• Moduł TPM
• Poziom hałasu porównywalny z komputerem osobistym











