| General | |
| Model procesora | AMD Ryzen™ 5 7430U Prozessor (16 MB Cache, up to 4.30 GHz) |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Oprogramowanie | |
| Oprogramowanie przed instalacją | 1-miesieczna wersja testowa dla nowych klienci Microsoft® 365 |
| Wyświetlacz | |
| Rozmiar obrazu | 39.6 cm ( 15.6″ ) |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 |
| Typ wyświetlacza | Non Glare |
| Format obrazu | 16:9 |
| Procesor | |
| Typ procesora | AMD Ryzen 5 |
| Liczba rdzeni procesora | Hexa-Core |
| Pamięć | |
| Pamięć wewnętrzna | 16 GB |
| Maksymalna pojemność pamięci | 32 GB |
| Typ pamięci wewnętrznej | DDR4 RAM |
| Grafika | |
| Karta graficzna | AMD Radeon™ Graphics |
| Dysk optyczny | |
| Napędy optyczne | zaden/zadna |
| Wydajność | |
| Pozycjonowanie na rynku | Pro |
| Sieć | |
| Bluetooth | 5.3 |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6E AX210 |
| Obsługiwane pasma 3G | LTE – mozliwosc montazu |
| Typ interfejsu | Gigabit Ethernet |
| Nośnik danych | |
| Interfejs HDD | SATA-600 |
| Zintegrowany czytnik kart | 6-in-1 |
| Interfejs pamięci SSD | PCIe (NVMe) |
| Pojemność pamięci SSD | 500 GB |
| Gniazda pamięci | 1 x Mini Card Slot M.2 (LTE) 1 x SATA Interface ( 7mm HDD/SSD ) |
| Nośniki | SSD M.2 |
| Całkowita pojemność przechowywania | 500 GB |
| Szczegóły techniczne | |
| Lokalizacja | Niederlande / US-EN |
| Podswietlana klawiatura | tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 1.99 cm |
| Szerokość produktu | 36 cm |
| Głębokość produktu | 23.9 cm |
| Waga produktu | 1.6 kg |
| Bateria | |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 6 h |
| Technologia baterii | Lithium-Ionen (6 miesiecy gwarancji na baterie) |
| Pozostałe funkcje | |
| Interfejs | 1 x USB 3.2 Type A (Gen 1) 1 x USB 3.2 Type C (Gen 2) 2 x USB 2.0 Type A 1 x HDMI 1.4b microSD Cardreader LAN Headphone/Microphone |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | ciemnosrebrny |
| Materiał obudowy | tworzywa sztucznego |
| Kamera | |
| Wbudowana kamera (aparat) | Tak |
| Rozdzielczość głównego aparatu (kamery) | 1 Megapixel |









TERRA MOBILE 1500P R5-7430U W11P -US
2 446,34 zł 0% VAT 3 009,00 zł 23% VAT















