| General | |
| Model procesora | Intel® Core™ i5-1334U (12M Cache, do 4.6 GHz) |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Oprogramowanie | |
| Oprogramowanie przed instalacją | 1-mięsieczna wersja testowa dla nowych klientów Microsoft® 365 |
| Wyświetlacz | |
| Rozmiar obrazu | 33.8 cm (13.3″) |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Procesor | |
| Typ procesora | Core i5 |
| Liczba rdzeni procesora | 10-Core |
| Pamięć | |
| Pamięć wewnętrzna | 16 GB |
| Maksymalna pojemność pamięci | 16 GB |
| Typ pamięci wewnętrznej | DDR4 RAM |
| Gniazda pamięci | Bez możliwosci poźniejszego montażu |
| Grafika | |
| Rodzina adaptera graficznego | Intel® Iris® XE Graphics (if in dual-channel memory mode) |
| Karta graficzna | Intel® Iris® XE Graphics (if in dual-channel memory mode) |
| Dysk optyczny | |
| Napędy optyczne | brak |
| Wydajność | |
| Pozycjonowanie na rynku | Pro |
| Sieć | |
| Bluetooth | 5.2 |
| Standardy Wi- Fi | WiFi 6 (802.11ax) |
| Obsługiwane pasma 3G | nie |
| Typ interfejsu | Gigabit Ethernet |
| Nośnik danych | |
| Interfejs HDD | M.2 (SATA/PCIE Gen3x4) |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak ( microSD ) |
| Interfejs pamięci SSD | PCIe (NVMe) |
| Gniazda pamięci | 1 x M.2 2280 SSD, PCIe Gen4x4 Interface 1 x M.2 2280 SSD, SATA/PCIe Gen3x4 Interface |
| Całkowita pojemność przechowywania | 512 GB |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2.2 kg |
| Bateria | |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 8 h |
| Technologia baterii | Litowo-Jonowa (6 miesiecy gwarancji na baterie) |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | antracyt |
| Materiał obudowy | aluminium |
| Ochrona | |
| Zabezpieczenia fizyczne | Fingerprint-Sensor TPM 2.0 |
| Kamera | |
| Wbudowana kamera (aparat) | Tak |
| Rozdzielczość głównego aparatu (kamery) | 1 Megapixel |




















