| Procesor | |
| L3 cache | 18 MB |
| Typ procesora | 1-CPU / Xeon UP |
| Liczba rdzeni procesora | 6-Core |
| Taktowanie procesora | 3.3 GHz |
| Liczba procesorów | 1 |
| Maksymalna liczba procesorów SMP | 1 |
| Gniazdo procesora | LGA1700 |
| Układ płyty głównej | Intel C266 |
| General | |
| Model procesora | Intel Xeon E-2456 / 3.3 GHz |
| System operacyjny | Bez systemu operacyjnego |
| Wydajność | |
| Pozycjonowanie na rynku | SERVER 3000 |
| System operacyjny | Windows Server 2025 Windows Server 2022 Windows Server 2019 |
| Liczba kanałów | 8 |
| Pamięć | |
| Pamięć wewnętrzna | 32 GB |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Typ pamięci wewnętrznej | DDR5 ECC UB RAM |
| Gniazda pamięci | 4x DDR5 PC4400, UB ECC |
| Obsługa kanałów pamięci | Dual-Channel-Memory-Architecture |
| Nośnik danych | |
| Napędy optyczne | Optional |
| Poziomy raid | RAID 1 |
| Liczba zainstalowanych dysków | 2 szt. |
| Wewnętrzne kieszenie na napęd | 8x 3.5″/2.5″ |
| Całkowita pojemność przechowywania | 1920 GB |
| Interfejs pamięci SSD | SATA 6Gb/s |
| Pojemność HDD | 2x 960 GB SSD |
| Typ nośników pamięci | SSD SATA |
| Konstrukcja | |
| Certyfikaty | CE, Produkcja wedlug ISO9001 w Niemczech |
| Możliwości montowania w stelażu | 2 |
| Obudowa | Rack |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Zasilanie |
| Obsługa zasilania zapasowego (RPS) | Opcjonalnie |
| Maksymalna moc wejściowa | 700 W |
| Ilość jednostek zasilania | 1 szt. |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100-240 V~ / 50-60 Hz |
| Myszka | |
| Dołączona myszka | Optional |
| Klawiatura | |
| Rozmiar klawiatury | Optional |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | zintegrowany |
| Kontroler LAN | Intel I210-AT2 |
| Technologia okablowania | 2x 1 GbE (RJ45) |
| Pozostałe funkcje | |
| Liczba zewnętrznych wnęk na napęd | Slot 1: PCIe 4.0 x8 @ x4 Slot 2: PCIe 4.0 x8 @ x4 Slot 3: PCIe 5.0 x8 @ x8 Slot 4: PCIe 5.0 x16 @ x16, automatic switch to PCIe 5.0 x16 @ x8 if slot 3 is occupied |
| Zewnętrzne wnęki na napędy | 1x Slim 5.25″ |
| Interfejs | 1x VGA 2x LAN (RJ-45) 1x Mgmt LAN 5x USB 3.2 Gen2 (1x internal) 1x USB 3.2 Gen1 (1x front) 2x USB 2.0 option: 1x serial |
| Producent płyty Głównej | Asus P13R-E |
| Zdalna administracja | Tak |
| Kontroler dysku twardego | Broadcom MegaRAID 9560-8i |
| Szczegóły techniczne | |
| Lokalizacja | Miedzynarodowo |
| Optional on-site service | 24h On-Site-Service + DMR 24h On-Site-Service + DMR + Premium |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 8.7 cm |
| Szerokość produktu | 43.8 cm |
| Głębokość produktu | 66 cm |
| Chłodzenie | |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Grafika | |
| Liczba gniazd DisplayPort karty graficznej | VGA |
| Pamięć karty graficznej podsystemu graficznego | 64 MB |
| Karta graficzna | Aspeed AST2600 |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 °C – 35 °C (Zalecenie: 20 °C – 22 °C) |
| Zalecana wilgotność względna podczas eksploatacji | 10-75% (nie kondensacyjny) |



TERRA SERVER 3230 G6 E-2456/32/2×960/C
18 901,63 zł 0% VAT 23 249,00 zł 23% VAT
Systemy zoptymalizowane pod montaż w szafie rack z serii TERRA SERVER 3000 oferują szerokie możliwości wdrożenia przy bardzo korzystnym stosunku jakości do ceny.
Jedyny w swojej klasie, płaski serwer 2U TERRA SERVER 3230 został zaprojektowany do pracy jako firewall, router, serwer proxy lub serwer WWW. Może być również wykorzystywany jako serwer plików, serwer backupu lub serwer logowania (kontroler domeny) dzięki elastycznym możliwościom rozbudowy. Skalowalność pozwala na montaż do 21 urządzeń w jednej szafie rack 19″.
Najważniejsze cechy:
• Socket 1700
• Do 128 GB pamięci DDR5 UB ECC RAM
• PCIe 5.0
• 2× 1 GbE LAN, opcjonalnie 2× 10 GbE LAN
• Moduł zdalnego zarządzania
• Moduł TPM
• Opcjonalny redundantny zasilacz








