| Wyświetlacz | |
| Długość przekątnej ekranu | 27 „ |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 68.6 cm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 Pixel (Full-HD) |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 5 ms (Overdrive) |
| Pochylenie | 20 ° 5 ° |
| Powierzchnia wyświetlacza | tak |
| Kolory wyświetlacza | 16,7 milionów kolorów |
| Rozmiar plamki | 0.3114 mm |
| Kąt widzenia (poziomy) | 178 ° |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178 ° |
| Format obrazu | 16:9 |
| Typ podświetlacza | podswietlenie LED |
| Typ ekranu | VA |
| Porty i interfejsy | |
| Interfejs | HDMI Displayport USB-C |
| Wejście audio dla PC | Only digital via HDMI, DisplayPort or USB-C |
| HDCP | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny mat |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 61.3 cm |
| Waga produktu (z podstawą) | 5.0 kg |
| Szerokość produktu | 61.3 cm |
| Głębokość produktu | 4.1 cm |
| Moc | |
| Tryb wyłączenia | < 0.3 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | < 0.5 W |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Moc nominalna | 20 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 – 240 V, 50 – 60 Hz |
| Lokalizacja zasilania | External |
| Ergonomia | |
| Kensington Lock | tak |
| Opcja regulacji wysokości | tak |
| Oś obrotu | nie |
| VESA Interfejs do montażu | 100 x 100 mm |
| Obsługa funkcji Plug & Play | DDC 1/2B/CI |
| Multimedia | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Cienki klient | |
| Thin Client | nie |
| Szczegóły techniczne | |
| Gwarancja | 24 miesiecy gwarancji z wymiana na miejscu |






TERRA LCD/LED 2727W HA V2 black HDMI/DP/USB-C GREENLINE PLUS
529,29 zł 0% VAT 651,03 zł 23% VAT
Bezramkowy monitor 27″ o smukłej konstrukcji z rozdzielczością Full HD, technologią panelu VA oraz regulacją wysokości.
Teraz wyposażony w złącze USB-C, sprzętowy filtr światła niebieskiego (Low Blue Light), częstotliwość odświeżania 100 Hz oraz AMD FreeSync™.
Wyjątkowo cienka konstrukcja monitora TERRA LCD/LED 2727W V2 sprawia, że stanowi on atrakcyjny element każdego stanowiska pracy. Panel VA zapewnia wysoką wierność kolorów, znakomity kontrast oraz szerokie kąty widzenia.
Dzięki bezramkowej konstrukcji boczne krawędzie są bardzo wąskie, co nadaje monitorowi nowoczesny i elegancki wygląd oraz minimalizuje odstępy między ekranami w konfiguracjach wielomonitorowych.
Bez migotania podświetlenie LED gwarantuje niskie zużycie energii przy wysokiej jasności oraz równomierne podświetlenie. Filtr światła niebieskiego redukuje zakres widma 415–455 nm, odciążając wzrok i umożliwiając bardziej komfortową pracę. Technologia Overdrive, odświeżanie 100 Hz oraz AMD FreeSync™ zapewniają wyjątkowo płynne wyświetlanie filmów i gier.
Złącze USB-C rozszerza możliwości podłączenia o bezpośrednią komunikację z notebookami, tabletami lub komputerami, o ile ich port USB-C obsługuje transmisję obrazu i dźwięku.
Matowa, antyodblaskowa powierzchnia ekranu, łatwa w utrzymaniu czystości czarna obudowa, gniazdo zabezpieczenia przed kradzieżą oraz wbudowane cyfrowe głośniki to kolejne zalety urządzenia. Monitor może jednocześnie pracować z maksymalnie trzema źródłami sygnału (1× HDMI, 1× DisplayPort, 1× USB-C), między którymi można szybko przełączać się skrótem klawiszowym.
Wielofunkcyjna podstawa z regulacją wysokości, kąta nachylenia oraz funkcją obrotu umożliwia ergonomiczne dopasowanie monitora do stanowiska pracy. Alternatywnie urządzenie można zamontować na ścianie, biurku lub suficie dzięki standardowi VESA.










